Omulew Wielbark Gospodarze

Wielbark

Wojciech B.

24.03.2015

W sobotę 8 listopada Błękitni Orneta rozgrywali wyjazdowe spotkanie z Omulwią Wielbark.

Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem naszej drużyny w takim samym stosunku bramek jakim zakończyło się pierwsze spotkanie pomiędzy obiema drużynami - 2:0.

Pierwszą bramkę zdobył w 39 minucie Patryk Chodkowski, w zamieszaniu podbramkowym mocnym wolejem posłał piłkę, która odbijając się jeszcze od poprzeczki wpada do bramki.

Drugą bramkę dla naszej drużyny zdobył Przemek Ziemianowicz, który dobijał własny strzał (pierwszy z okolic 5 metra świetną paradą obronił bramkarz gospodarzy) lecz wobec dobitki był już bezradny!

Po bardzo dobrym spotkaniu Błekitni wygrali 2-0 i umocnili sie na 4 pozycji w tabeli.

Natomiast we wtorek Błękitni Orneta rozegrają ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej, naszym przeciwnikiem będzie Warmiak Łukta, z którym w pierwszym spotkaniu nasz zespół zremisował 0-0.