Granica Kętrzyn Gospodarze
Zatoka Braniewo Goście

Stadion w Kętrzynie ul. Bydgoska 20

25.05.2015

KRÓTKO MÓWIĄC, DOBRA GRA NIE PRZEŁOŻYŁA SIĘ NA WYNIK. ZAGRALIŚMY W POLU NAJLEPSZY MECZ DO TEJ PORY. ODDALIŚMY AŻ 17 STRZAŁÓW NA BRAMKĘ PRZECIWNIKA PRZY CZTERECH GOSPODARZY, TO ŚWIADCZY O TYM KTO PROWADZIŁ GRĘ, ALE NIETSETY ZA TO PUNKTÓW SIĘ NIE DODAJĘ. PO RAZ KOLEJNY ZAWIODŁA SKUTECZNOŚĆ ORAZ BRAK SZCZĘŚCIA. PO STRZAŁACH WOLAKA PIŁKA RAZ TRAFIŁA W POPRZECZKĘ, A RAZ W SŁUPEK. KILKU NAPRAWDĘ DOGODNYCH SYTUACJI W TYM MECZU NIE WYKORZYSTAŁ MARCIN ŚNIEGOCKI. SWOJE SZNASE NA ZDOBYCIE BRAMKI MIELI JESZCZE MATELSKI, LEWANDOWSKI, SZCZYPIŃSKI, PTAK Ł. BARDZO DOBRZE GRALIŚMY PIŁKĄ, KONTROLOWALIŚMY ŚRODEK BOISKA. W 62 MINUCIE PRZYTRAFIŁ SIĘ NAM MAŁY BŁĄD, RAFAŁ JAKIMCZUK, W DOŚĆ PROSTEJ SYTUACJI, ZAMIAST NA AUT, WYBIJA PIŁKĘ NA RZUT ROŻNY. NIESTETY, NIEUPILNOWALIŚMY W POLU KARNYM NAPASTNIKA GOSPODARZY, KTÓRY Z 7 METRÓW Z GŁOWY WBIJA PIŁKĘ DO BRAMKI. DO KOŃCA MECZU OBRAZ GRY PRAKTYCZNIE NIE ULEGŁ ZMIANIE, ZATOKA ATAKOWAŁA, ALE NIE POTRAFIŁA WYRÓWNAĆ.