Błękitni Orneta Gospodarze

Zachariusz Świerzewski Kierownik drużyny

Wojciech B.

09.08.2015

Remis w tym meczu nie zadowolił obu drużyn, gdyż obie dążyły do zwycięstwa. Goście z Pasłęka przeprowadzali bardziej płynne akcje. Nasza drużyna zbyt często próbowała dalekich podań, które najczęściej trafiały do bardziej "wybieganych" zawodników Polonii. W naszej drużynie w IV-lidze zadebiutowali 17-latkowie Piotr Kosobucki i Kamil Lullies, który w pierwszej połowie popisał się celnym strzałem po którym bramkarz polonistów wybił piłkę na rzut rożny. Goście mogli rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść w 85' gdy w sytuacji sam na sam z Jarosławem Boryczka znalazł się zawodnik Polonii i trafił prosto w naszego bramkarza. Minutę później z prawej strony boiska dośrodkowywał Lullies, a pięknym wolejem popisał się Borawski - piłka przeleciała minimalnie obok słupka bramki gości. Już w środę Błękitni rozegrają drugi mecz z drużyną Omulew Wielbark.