DKS Dobre Miasto zakończył zmagania w rundzie jesiennej

DKS DOBRE MIASTO ZAKOŃCZYŁ ZMAGANIA W RUNDZIE JESIENNEJ !!!

Dobromiejski Klub Sportowy w poprzednim tygodniu zakończył swoje zmagania ligowe w rundzie jesiennej. W rozgrywkach ligowych oraz turniejowych organizowanych przez W-M ZPN brało udział aż 8 zespołów z naszego klubu. Około 150 dzieci z naszego klubu czynnie uczestniczyli w treningach oraz meczach. Oby tak dalej!

➡SENIORZY
liga okręgowa (gr. 1)
miejsce w tabeli: 11 (18 pkt, 28:35)
rozegranych meczów: 16 (5-3-8)

Podopieczni Zbigniewa Kieżuna spisywali się przez całą rundę jesienną w kratkę. W szczególności nie mogliśmy sobie poradzić w meczach wyjazdowych. O wiele lepiej to wyglądało pod koniec rundy, gdzie wygraliśmy m.in z Pisą Barczewo oraz zremisowaliśmy z Czarnymi Olecko. Ostatni mecz w tym roku został przełożony na wiosnę z powodu złego stanu boiska w Prostkach, gdzie mieliśmy podejmować drużynę Pojezierza. Gratulacje dla tych zawodników, którzy reprezentowali nasze miasto w rozgrywkach okręgówki i dzielnie poświęcali swój wolny czas na treningi i mecze ligowe. Przed nami przerwa zimowa, a początek przygotowań do rundy wiosennej już w połowie stycznia 2017 roku. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

➡JUNIORZY MŁODSI
I liga Wojewódzka
miejsce w tabeli: 9 (16 pkt, 14:29)
rozegranych meczów: 13 (5-1-7)

➡TRAMPKARZE
II liga Wojewódzka
miejsce w tabeli: 1 (27 pkt, 68:7)
rozegranych meczów: 9 (9-0-0)

➡MŁODZICY
I liga Wojewódzka
miejsce w tabeli: 4 (11 pkt, 21:9)
rozegranych meczów: 7 (3-2-2)

➡ORLICY (2 drużyny)
TRYB TURNIEJOWY
faza pierwsza:
miejsce w tabeli: 1, 1
faza druga:
miejsce w tabeli: 2, 3

➡ŻAKI (2 drużyny)
TRYB TURNIEJOWY
faza pierwsza:
miejsce w tabeli: 1, 2
faza druga:
miejsce w tabeli: 1, 2

*➡SKRZATY
Nowo powstała grupa funkcjonuje od początku września. Do drużyny skrzatów zapraszamy wszystkie dzieci urodzone w 2010 i 2011 roku. Treningi odbywają się w każdy wtorek i czwartek o godz. 16:30. Więcej informacji u trenera Łukasza Iwaszko (nr tel. 512721606)

Przed nami przerwa zimowa, w której na pewno nie będziemy się lenić. Grupy młodzieżowe dzielnie trenują 2-3 razy w tygodniu w halach, natomiast seniorzy będą spotykać się raz w tygodniu na dobromiejskim orliku aż do momentu rozpoczęcia okresu przygotowawczego.

Dobromiejski Klub Sportowy serdecznie dziękuje wszystkim zawodnikom, trenerom oraz rodzicom, którzy przyczynili się do wyników oraz rozegranych meczów i turniejów. Duża liczba drużyn świadczy o tym, że zainteresowanie piłką nożną w Dobrym Mieście jest naprawdę spore!

DKS DKS DKS !!! DKS 1971 !!!

fot. Laura Piotrowicz