Najbliższy weekend gramy w Dobrym Mieście!

Już w najbliższy weekend (29-30 października) na Stadionie Miejskim w Dobrym Mieście będziemy mogli obejrzeć aż 4 spotkania naszych dobromiejskich drużyn.

W sobotę o godzinie 11 zespół prowadzony przez Michała Włodarskiego zagra swoje ligowe spotkanie z Warmią Olsztyn. Będzie do mecz XI kolejki I ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych.

Także w sobotę będziemy mogli obejrzeć spotkanie seniorów DKS Dobre Miasto. Podopieczni Zbigniewa Kieżuna podejmą na własnym boisku MKS Ruciane Nida. Mecz zaplanowano na godzinę 15.

Następnego dnia w niedzielę w Dobrym Mieście zaplanowano dwa spotkania naszych grup młodzieżowych.

Zaczniemy o godzinie 13. Wówczas drużyna trenera Pawła Pietrulewicza zagra z Orlętami Reszel. Będzie to ostatnia kolejka w II lidze Wojewódzkiej Trampkarzy.

Na zakończenie dnia zagrają najmłodsi. Drużyna Młodzików trenera Łukasza Iwaszko podejmie u siebie Victorię Bartoszyce. Mecz w ramach ostatniej kolejki I ligi Wojewódzkiej Młodzików zostanie rozegrany o godzinie 15:30.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecze!