Gazeta Olsztyńska o meczu z Wikielcem

XXVII KOLEJKA IV LIGI 2014/2015 30.05.2015 | GKS Wikielec - DKS Dobre Miasto 1:1

Gdy po 20 minutach było 2:0 dla zespołu z Dobrego Miasta (obie bramki z kontry), a pięć minut później czerwoną kartką został ukarany Paweł Szkamelski, mogło wydawać się, że GKS już się nie podniesie. A jednak... Po przerwie gospodarze ruszyli do odrabiania strat, no i dopięli swego. Najpierw kontaktowego gola z karnego zdobył Remigiusz Sobociński, a w 78. min wyrównał Kołakowski. Ba, w 74. i 76, min GKS miał jeszcze dwa rzuty karne, ale Sobociński ich nie wykorzystał (najpierw obronił Sobol, a później najlepszy snajper IV ligi przestrzelił)! Mało tego, w końcówce dwukrotnie Kołakowski był sam na sam, lecz za pierwszym razem goście wybili piłkę z linii bramkowej, a za drugim razem obronił Sobol.